Wszystkie produkty
-
Maty do stajni dla koni
-
wytrzymałe matki ścienne
-
Duże gumowe matki
-
Matki z gumy dla koni
-
Materac dla koni
-
podłogi stajni konnej
-
mata podjazdowa do przyczepy konnej
-
Wędrownicy konni
-
Matki gumowe przeciwpoślizgowe
-
Gumowe podłogi do siłowni
-
Podłogi gumowe zewnętrzne
-
Akcesoria gumowe
-
Silikonowa lampa nocna
-
Forma silikonowa
-
klawiatura z gumy silikonowej
-
Części z gumy silikonowej
Osoba kontaktowa :
Yang
Numer telefonu :
15959387903
słowa kluczowe [ 35mm rubber flooring tiles ] mecz 22 produkty.
Przeciwpoślizgowe kości psie Paver gumowy dla koni Stabilne płytki podłogowe
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |
Kolorowe podłogi stałe dla koni przyjazne dla środowiska Odzyskane kości psie Kości konie Gumowe cegły
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | c / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |
Niepoślizgowy doskonały reduktor dźwięku Gumowe podłogi akcesoria H-formatowe gumowe brukowanie dla stodoły konnej
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |
Odporność na ścieranie Większa żywotność Niepoślizgowe podłogi gumowe
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |
Wielkie, odporne na wstrząsy, gumowe matki, wstawione płytki nierdzewnej do basenu i szlaku dla koni.
| Materiał: | SBR i płyta aluminiowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1000*1000*55mm 1000*1000*35mm Lub dostosowane |
| Gęstość: | 35mm/55mm |
2 sztuk łatwo barwionych ultra grubych wykończonych płytek gumowych, grubości 45 mm dla placu zabaw, podłogi gimnastycznej na zewnątrz, tarasu sportowego
| Materiał: | SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 500*500MM |
| Gęstość: | 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm, 45 mm, 50 mm |
E-kupowanie końskie podłogi stałe z płytkami gumowymi w kształcie kości psa
| Materiał: | Recykling granulatu gumowego SBR do opon |
|---|---|
| Wielkość: | Zwykle 160 x 200 mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |
Stabilne dla koni Łatwe w montażu Włączające gumowe płytki gumowe psie kości płytki brukowe
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |
8 cali x 6-3/8 cali x 1-3/4 cali Bezpoślizgowa powierzchnia Pies kości Paver gumowe płytki
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |
Wysokiej jakości gumowe płytki w kształcie kości psiej, zielone gumowe brukowanie dla stodoły konnej i obszaru spaceru konnego
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |


