Wszystkie produkty
-
Maty do stajni dla koni
-
wytrzymałe matki ścienne
-
Duże gumowe matki
-
Matki z gumy dla koni
-
Materac dla koni
-
podłogi stajni konnej
-
mata podjazdowa do przyczepy konnej
-
Wędrownicy konni
-
Matki gumowe przeciwpoślizgowe
-
Gumowe podłogi do siłowni
-
Podłogi gumowe zewnętrzne
-
Akcesoria gumowe
-
Silikonowa lampa nocna
-
Forma silikonowa
-
klawiatura z gumy silikonowej
-
Części z gumy silikonowej
Osoba kontaktowa :
Yang
Numer telefonu :
15959387903
słowa kluczowe [ anti slip interlocking rubber mats ] mecz 91 produkty.
E-KUPOWANIE 0,56 cali grubości Matki do ćwiczeń 6 płytek Matki piankowe EVA z gumową górą z wzajemnie połączoną gumową podłogą
| Materiał: | Granulki gumowe + kolorowe plamki EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 24" dł. x 24" szer. x 0,4" gr |
| Gęstość: | 3-12mm |
Matki domowe do ćwiczeń domowych Sprzęt podłogowy dla dzieci Dostępne w opakowaniach o powierzchni 24 stóp kwadratowych, 48 stóp kwadratowych, 144 stóp kwadratowych
| Materiał: | Granulki EVA, EPDM i granulaty gumowe |
|---|---|
| Wielkość: | 18,38 x 18,38 x 0,19 cala |
| Gęstość: | 0,19 cala |
Unisport 9mm-13mm grubość pełny PU Bieżniczy tor sportowy dla stadionu
| Materiał: | Kauczuk SBR i EPDM |
|---|---|
| Rozmiar 1: | 7x5 stóp/2,2 m (szerokość) * 1,5 m (wysokość) |
| Gęstość: | 13 mm |
Łatwo barwione ultra grube płytki gumowe 20" x 20" x 1 3/4", grube 45 mm dla stabilnych, czerwone
| Materiał: | Guma + EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 500x500mm |
| Gęstość: | 40mm |
Wzmocnione płytki gumowe stabilne 20" x 20" x 1 3/4 45mm grubości dla stabilnych
| Materiał: | Guma + EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 500x500mm |
| Gęstość: | 40mm |
Matka drenażowa Matka antyzmęczeniowa Matka przyczepy dla koni Matka przyczepy dla koni
| Materiał: | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Wielkość: | 1 m x 1,5 m x 24 mm |
| Gęstość: | 24 mm |
Matka do drenażu powierzchni otworu Matka przeciwzmęczenia Matka do przyczep konnych Matka do przyczep konnych
| Materiał: | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Wielkość: | 1 m x 1,5 m x 24 mm |
| Gęstość: | 24 mm |
1m x 1.5m x 24mm przyczepy końskie, rolki, matki z otworami, które zapobiegają gromadzeniu się wody
| Materiał: | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Wielkość: | 1 m x 1,5 m x 24 mm |
| Gęstość: | 24 mm |
Płytki gumowe 20" x 20" x 1 ′′ grube do użytku na torze wyścigowym Konie stabilne podłogi Bezpieczeństwo gumowy brukowiec (paket 4) zielony
| Materiał: | Guma + EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 500x500mm |
| Gęstość: | 40mm |
Niepoślizgowy doskonały reduktor dźwięku Gumowe podłogi akcesoria H-formatowe gumowe brukowanie dla stodoły konnej
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |


