Wszystkie produkty
-
Maty do stajni dla koni
-
wytrzymałe matki ścienne
-
Duże gumowe matki
-
Matki z gumy dla koni
-
Materac dla koni
-
podłogi stajni konnej
-
mata podjazdowa do przyczepy konnej
-
Wędrownicy konni
-
Matki gumowe przeciwpoślizgowe
-
Gumowe podłogi do siłowni
-
Podłogi gumowe zewnętrzne
-
Akcesoria gumowe
-
Silikonowa lampa nocna
-
Forma silikonowa
-
klawiatura z gumy silikonowej
-
Części z gumy silikonowej
Osoba kontaktowa :
Yang
Numer telefonu :
15959387903
słowa kluczowe [ anti slip large rubber mats ] mecz 314 produkty.
124 X 75cm Ognioodporny, odporny na ciepło, stoisko dla koni, matki podłogowe, dywan ochronny
| Materiał: | Włókno poliestrowe + podkładka tylna z EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | Około 124 x 75 cm/ 48,81 x 29,53 cala. |
| Grubość 3-5 mm można dostosować: | 12 mm |
10 mm Stall Wall Padding Stabilny Maty ścienne Materiał EVA 1,83m X 1,22m
| Materiał: | EVA |
|---|---|
| Wielkość: | 1,83 m x 1,22 m |
| Gęstość: | 10 mm |
Lekkie i łatwe w montażu Matki EVA dla koni 10 Matek Pokrywa 240 stóp kwadratowych 22,20 mkw.
| Materiał: | EVA |
|---|---|
| Wielkość: | 1,83 m x 1,22 m |
| Gęstość: | 10 mm |
Wysokiej gęstości EVA Foam Stabilny Maty ścienne 120cm X 90cm X 20mm Grubość
| Materiał: | EVA |
|---|---|
| Wielkość: | 120 cm x 90 cm x 20 mm |
| Gęstość: | 20mm |
120 cm x 90 cm Końskie, stabilne, ścienne, gumowe, zamkowe, konne, podkładki
| Materiał: | EVA |
|---|---|
| Wielkość: | 120 cm x 90 cm x 20 mm |
| Gęstość: | 20mm |
Matka do przyczep dla koni 2,1 m x 2,4 m (7 stóp x 8 stóp)
| Materiał: | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Wielkość: | 2,4 m * 2,1 m * 20 mm |
| Gęstość: | 20mm |
Ściany dla przyczep końskich Ściany dla przyczep gumowych Ściany do pełnej szerokości Ściany tylne, Ściany ładunkowe boczne, Ściany ładunkowe odwrotne
| Materiał: | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Wielkość: | 60"x54" cali |
| Gęstość: | 26mm |
Lekkie, mocno przyczepione przyczepy dla wszystkich rodzajów ramp.
| Materiał: | Kauczuk naturalny + nylon |
|---|---|
| Wielkość: | Szerokość rolki (1,2 m, 1,5 m) |
| Gęstość: | 6 mm |
ile kosztuje dodanie rampy do przyczepy konnej i zamiana matki przyczepy konnej
| Materiał: | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Wielkość: | 2,4 m * 2,1 m * 20 mm |
| Gęstość: | 20mm |


