Wszystkie produkty
-
Maty do stajni dla koni
-
wytrzymałe matki ścienne
-
Duże gumowe matki
-
Matki z gumy dla koni
-
Materac dla koni
-
podłogi stajni konnej
-
mata podjazdowa do przyczepy konnej
-
Wędrownicy konni
-
Matki gumowe przeciwpoślizgowe
-
Gumowe podłogi do siłowni
-
Podłogi gumowe zewnętrzne
-
Akcesoria gumowe
-
Silikonowa lampa nocna
-
Forma silikonowa
-
klawiatura z gumy silikonowej
-
Części z gumy silikonowej
Osoba kontaktowa :
Yang
Numer telefonu :
15959387903
słowa kluczowe [ anti slip large rubber mats ] mecz 314 produkty.
Amerykańskie wycieraczki podłogowe przeciwpoślizgowe wycieraczki podłogowe przeciwpoślizgowe czarne 4' x 6' wycieraczki gumowe grubość 3/8 cali
| Materiał: | Kauczuk |
|---|---|
| Wielkość: | 914*1524*12mm |
| Gęstość: | 12 mm |
1.5m X 1m X 23mm Gateway Trawa mywalna Końskie gumowe matki do bramy
| Materiał: | Kauczuk |
|---|---|
| Wielkość: | 1.5m x 1m x 23mm |
| Gęstość: | 23 mm |
Wzornictwo płytki antypoślizgowej z dodatkową wytrzymałością na roztrzaskanie
| Materiał: | SBR lub zgodnie z Twoimi wymaganiami |
|---|---|
| Wielkość: | 196,8 x 39,4 x 0,11 cala |
| Gęstość: | 3mm,4mm,5mm,6mm |
Gumowe wycieraczki dla koni ciężkie wycieraczki gumowe podłogowe antypoślizgowe antywibracyjne
| Materiał: | Wysokiej jakości cząsteczki gumy |
|---|---|
| Wielkość: | 1 m * 1 m * 20 mm / 30 mm lub dostosowane |
| Gęstość: | 20mm/30mm |
NR SBR Ciężkość antypoślizgowa Gumowy koń Stabilne macierze podłogowe Płytki Flex Grooves Design
| Materiał: | Guma + EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 500x500mm |
| Gęstość: | 30 mm |
30mm 35mm 40mm Duże gumowe wycieraczki podłogowe Gumowe wycieraczki z żelaza odlewanego do zabezpieczenia podjazdu
| Materiał: | SBR i płyta aluminiowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1200*1030*30mm 1000*1000*35mm 1000*1000*40mm Lub dostosowane |
| Gęstość: | 30 mm/35 mm/40 mm |
Ultra trwałe podłogi gumowe stałe matki przeciwpoślizgowe, odporne na promieniowanie UV
| Materiał: | Guma + EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 500x500mm |
| Gęstość: | 30 mm |
Obszar mycia Koń 30 mm Płytki Koń Stabilne gumowe matki
| Materiał: | Guma + EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 500x500mm |
| Gęstość: | 30 mm |
Przeciwpoślizgowe podłogi stałe dla koni, podjazd dla psów, kości, podłogi z gumy z recyklingu
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |
3/4 " 19mm grube gumowe płytki podłogowe dla koni Stabilne podłogi
| Materiał: | Guma EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 16"x16"x3/4"(406x406x19mm) |
| Gęstość: | 3/4"(19mm) |


