Wszystkie produkty
-
Maty do stajni dla koni
-
wytrzymałe matki ścienne
-
Duże gumowe matki
-
Matki z gumy dla koni
-
Materac dla koni
-
podłogi stajni konnej
-
mata podjazdowa do przyczepy konnej
-
Wędrownicy konni
-
Matki gumowe przeciwpoślizgowe
-
Gumowe podłogi do siłowni
-
Podłogi gumowe zewnętrzne
-
Akcesoria gumowe
-
Silikonowa lampa nocna
-
Forma silikonowa
-
klawiatura z gumy silikonowej
-
Części z gumy silikonowej
Osoba kontaktowa :
Yang
Numer telefonu :
15959387903
słowa kluczowe [ bpa free ice silicone tray ] mecz 29 produkty.
Pojemniki z silikonowymi kostkami lodu 3 opakowania z wytrzymałą pokrywą, zdejmowaną bez BPA, do koktajli, whisky, elastyczny lód
| Materiał: | Silikon spożywczy |
|---|---|
| Wielkość: | 4,9 cala * 7 cala * 2,15 cala |
| wymiary produktu: | 9,3" dł. x 8,3" szer. x 4,5" wys |
Nowy wolny od BPA, łatwy do uwolnienia, trój w jednym, diamentowy kostek lodu, kształt, wielokrotnie używalna tablica z silikonowymi kostkami lodu.
| Materiał: | Silikon spożywczy |
|---|---|
| Wielkość: | 7,17" dł. x 5,12" szer. x 2,16" wys |
| Waga: | 223g |
Pudełko z lodem 2 paczki elastyczny silikon 22 kulki lodowe z pokrywą BPA Free
| Materiał: | Silikon spożywczy |
|---|---|
| Wielkość: | 7,8" dł. x 5,1" szer. x 1,5" wys |
| Waga: | 13,1 uncji |
Sprzedaż hurtowa BPA bezpłatna żywność silikonowa lodowa tablica lodowa łatwo uwalniana
| Materiał: | Silikon spożywczy |
|---|---|
| Wielkość: | 7,8" dł. x 5,1" szer. x 1,5" wys |
| Waga: | 13,1 uncji |
Sprzedaż hurtowa BPA Free Diy Maker Pp Formowanie lodówki z pokrywką Whiskey Ice Mold Cube Tray
| Materiał: | Silikon spożywczy |
|---|---|
| Wielkość: | 7,8" dł. x 5,1" szer. x 1,5" wys |
| Waga: | 13,1 uncji |
Okrągła tablica z kostką lodu 2 opakowania bez BPA silikon elastyczny łatwo uwalniany mała forma do produkcji kul lodowych do whiskey, koktajli
| Materiał: | Silikon spożywczy |
|---|---|
| Wielkość: | 7,8" dł. x 5,1" szer. x 1,5" wys |
| Waga: | 13,1 uncji |
Płytki z kostkami lodowymi 2 sztuky Formy z kostkami lodowymi z wyjmowaną pokrywą bez rozlewu, silikonem łatwo rozpuszczalnym i elastycznym paskiem zestawów lodowych
| Materiał: | Silikon spożywczy |
|---|---|
| Wielkość: | 10.2"L x 3.7"W x 0.6"H |
| Waga: | 50g |
Duża kwadratowa tablica z kostką lodu z łatwym wypuszczeniem lodowców wielokrotnego użytku do zupy zamrażarka sok z wina
| Materiał: | Silikon spożywczy |
|---|---|
| Wielkość: | 4,9 cala * 7 cala * 2,15 cala |
| wymiary produktu: | 9,3" dł. x 8,3" szer. x 4,5" wys |
Szybko rozpuszczalne duże kształty kostek lodu z silikonu do whiskey napojów koktajlowych zamrażarka 4 kolorystyczne
| Materiał: | Silikon spożywczy |
|---|---|
| Wielkość: | 4,9 cala * 7 cala * 2,15 cala |
| wymiary produktu: | 9,3" dł. x 8,3" szer. x 4,5" wys |
Płuszcz do pieczenia 55 Płuszcz Gummy Love Heart Czekolada Silicone Mold Fondant Tool Candy Eco Friendly Ice Cube Tray Czekolada
| Materiał: | Silikon spożywczy |
|---|---|
| Wielkość: | 4.2"L x 7.1"W x 0.47"H |
| Waga: | 60G |


