Wszystkie produkty
-
Maty do stajni dla koni
-
wytrzymałe matki ścienne
-
Duże gumowe matki
-
Matki z gumy dla koni
-
Materac dla koni
-
podłogi stajni konnej
-
mata podjazdowa do przyczepy konnej
-
Wędrownicy konni
-
Matki gumowe przeciwpoślizgowe
-
Gumowe podłogi do siłowni
-
Podłogi gumowe zewnętrzne
-
Akcesoria gumowe
-
Silikonowa lampa nocna
-
Forma silikonowa
-
klawiatura z gumy silikonowej
-
Części z gumy silikonowej
Osoba kontaktowa :
Yang
Numer telefonu :
15959387903
słowa kluczowe [ horse large rubber mats ] mecz 276 produkty.
Stabilne dla koni Łatwe w montażu Włączające gumowe płytki gumowe psie kości płytki brukowe
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |
Niepoślizgowy doskonały reduktor dźwięku Gumowe podłogi akcesoria H-formatowe gumowe brukowanie dla stodoły konnej
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |
Odporność na ścieranie Większa żywotność Niepoślizgowe podłogi gumowe
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |
Przeciwpoślizgowe 600 mm gumowe matki z wysokiej jakości ściekami dla chodnika
| Materiał: | Żeliwo+SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 600*400*40mm/600*300*40mm (z osadzonym żeliwem) |
| Gęstość: | 35mm; 35 mm; 38mm; 38mm; 40mm 40mm |
Przeciwpoślizgowe 600 mm gumowe podkładki do otworów wodnych z wysokiej jakości otworami odwadniającymi
| Materiał: | Żeliwo+SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 600*400*40mm/600*300*40mm (z osadzonym żeliwem) |
| Gęstość: | 35mm; 35 mm; 38mm; 38mm; 40mm 40mm |
6MPA wygodne w montażu i czyszczeniu 4 x 6 stóp gumowe wygodne w koniach wygodne
| Materiał: | Arkusz gumy EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 4 stopy * 6 stóp |
| Gęstość: | 10 mm/12 mm/15 mm/17 mm/20 mm/30 mm |
EPDM/SBR Stabilne tapety ścienne dla koni Stabilne tapety ścienne o wymiarach 1,8m x 1,2m (6ft x 4ft)
| Materiał: | SBR/EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 1,8 m x 1,2 m (6 stóp x 4 stopy) |
| Gęstość: | 10 mm, 25 mm, 35 mm |
Wyroby z tworzyw sztucznych
| Materiał: | Guma NBR |
|---|---|
| Wielkość: | Rozmiar ogólny: 1*10 m; długość i szerokość można dostosować |
| Gęstość: | Arkusz izolacyjny z gumy piankowej o grubości 20 mm |
Czarny wodoodporny naturalny ognioodporny dźwiękoodporny 13mm 15mm 19mm 23mm Nbr Gumowa folia
| Materiał: | Guma NBR |
|---|---|
| Wielkość: | Rozmiar ogólny: 1*10 m; długość i szerokość można dostosować |
| Gęstość: | Arkusz izolacyjny z gumy piankowej o grubości 20 mm |
1 ~ 20 mm grubości silikon/CR/EVA/EPDM/SBR/FKM naturalny gumowy foliowy rolka do stodoły konnej
| Materiał: | Guma NBR |
|---|---|
| Wielkość: | Rozmiar ogólny: 1*10 m; długość i szerokość można dostosować |
| Gęstość: | Arkusz izolacyjny z gumy piankowej o grubości 20 mm |


