Wszystkie produkty
-
Maty do stajni dla koni
-
wytrzymałe matki ścienne
-
Duże gumowe matki
-
Matki z gumy dla koni
-
Materac dla koni
-
podłogi stajni konnej
-
mata podjazdowa do przyczepy konnej
-
Wędrownicy konni
-
Matki gumowe przeciwpoślizgowe
-
Gumowe podłogi do siłowni
-
Podłogi gumowe zewnętrzne
-
Akcesoria gumowe
-
Silikonowa lampa nocna
-
Forma silikonowa
-
klawiatura z gumy silikonowej
-
Części z gumy silikonowej
Osoba kontaktowa :
Yang
Numer telefonu :
15959387903
słowa kluczowe [ anti slip horse rubber mats ] mecz 270 produkty.
1.5mm do 4mm Ciężkie gumowe końskie macierze stabilne 20 "x 20"
| Materiał: | Guma + EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 500 x 500 mm, 1000 x 1000 mm |
| Gęstość: | 1,5 mm do 4 mm |
Podłoga o wysokiej gęstości gruba gumowa podłogi dla koni płytki 6 paczki 19,67' x 19,67' Ochrona powierzchni absorbującej szoki hałasu
| Materiał: | Guma + EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 500 x 500 mm, 1000 x 1000 mm |
| Gęstość: | 1,5 mm do 4 mm |
21 mm grubości Przeciwpoślizgowy Macierzyński Macierzyński Macierzyński Macierzyński
| Materiał: | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Wielkość: | 1,5 m * 1,7 m * 21 mm |
| Gęstość: | 21 mm |
Niestandardowy koń antypoślizgowy silikonowy gumowy podkładek ścienny masaż stóp podkładek kąpielowy do basenu
| Materiał: | SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 1000*450*40mm (z płytą stalową 10mm) |
| Gęstość: | 40mm |
Komercyjny antyzmęczeniowy drainaż gumowy 82.6"X35.4" Ciężki antypoślizgowy materac podłogowy dla pomieszczeń wewnętrznych i zewnętrznych
| Materiał: | Kauczuk nitrylowy, Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Wielkość: | 2'*3',3'*5',3'*10'*1/2'' |
| Gęstość: | 12 mm |
1000 x 450 x 40 mm Black Horse Pool Wall Rubber Cushion Mat
| Materiał: | SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 1000*450*40mm (z płytą stalową 10mm) |
| Gęstość: | 40mm |
Tunel wyścigowy czarny gumowy podłogowy z wbudowaną stalową płytą Q235 do dostępu do basenu dla koni
| Materiał: | SBR i płyta aluminiowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1000*1000*25mm 1000*1000*40mm Lub dostosowane |
| Gęstość: | 25mm/40mm |
Lekki, ciężki, gumowy matownik przyczepy idealne rozwiązanie podłogowe dla wózków konnych i pływaków
| Materiał: | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Wielkość: | 1 m (dł.) x 2,4 m (szer.) x 6 mm, 10 mm, 12 mm, 16 mm |
| Gęstość: | 6 mm, 10 mm, 12 mm, 16 mm |
6 mm 10 mm 12 mm 16 mm grubość przyczepy konnej rampa mat antypoślizgowa
| Materiał: | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Wielkość: | 1 m (dł.) x 2,4 m (szer.) x 6 mm, 10 mm, 12 mm, 16 mm |
| Gęstość: | 6 mm, 10 mm, 12 mm, 16 mm |


