Wszystkie produkty
-
Maty do stajni dla koni
-
wytrzymałe matki ścienne
-
Duże gumowe matki
-
Matki z gumy dla koni
-
Materac dla koni
-
podłogi stajni konnej
-
mata podjazdowa do przyczepy konnej
-
Wędrownicy konni
-
Matki gumowe przeciwpoślizgowe
-
Gumowe podłogi do siłowni
-
Podłogi gumowe zewnętrzne
-
Akcesoria gumowe
-
Silikonowa lampa nocna
-
Forma silikonowa
-
klawiatura z gumy silikonowej
-
Części z gumy silikonowej
Osoba kontaktowa :
Yang
Numer telefonu :
15959387903
słowa kluczowe [ anti slip horse rubber mats ] mecz 270 produkty.
Przeciwpoślizgowe gumowe matki dla zwierząt hodowlanych
| Materiał: | Kauczuk |
|---|---|
| Rozmiar 1: | 1830 x 1220 mm / 4 stopy x 6 stóp; |
| Rozmiar 2: | 1000mm*2000m |
3mm Przeciwpoślizgowy Koń Gumowy Stall Matki Gumowe Podłogi Piramidy Do Koń Obszar ćwiczeń
| Materiał: | Kauczuk |
|---|---|
| Rozmiar 1: | 1830 x 1220 mm / 4 stopy x 6 stóp; |
| Rozmiar 2: | 1000mm*2000m |
Wielkie, odporne na wstrząsy, gumowe matki, wstawione płytki nierdzewnej do basenu i szlaku dla koni.
| Materiał: | SBR i płyta aluminiowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1000*1000*55mm 1000*1000*35mm Lub dostosowane |
| Gęstość: | 35mm/55mm |
60" x 54" podkładki dla przyczep dla koni, podkładki przeciwpoślizgowe
| Materiał: | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Wielkość: | 60"x54" cali |
| Gęstość: | 26mm |
Szerokożebrowa rampa rolnicza, wykończenie gumowe i powierzchnie bezpieczeństwa
| Materiał: | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Wielkość: | 2,4 m * 2,1 m * 20 mm |
| Gęstość: | 20mm |
1.5m X 1m X 23mm Gateway Trawa mywalna Końskie gumowe matki do bramy
| Materiał: | Kauczuk |
|---|---|
| Wielkość: | 1.5m x 1m x 23mm |
| Gęstość: | 23 mm |
Obszar czyszczenia konia Powierzchnia z żebrami Matki antypoślizgowe z gumy
| Materiał: | Kauczuk |
|---|---|
| Wielkość: | 24" x 36" lub 36" x 60" |
| Gęstość: | 0,39 cala |
Podłoga antypoślizgowa duże gumowe matki do korytarzy i tuneli o dobrej skuteczności ważenia
| Materiał: | SBR i płyta aluminiowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1000*1000*40mm |
| Gęstość: | 40mm |
Przeciwpoślizgowe podłogi stałe dla koni, podjazd dla psów, kości, podłogi z gumy z recyklingu
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |


