Wszystkie produkty
-
Maty do stajni dla koni
-
wytrzymałe matki ścienne
-
Duże gumowe matki
-
Matki z gumy dla koni
-
Materac dla koni
-
podłogi stajni konnej
-
mata podjazdowa do przyczepy konnej
-
Wędrownicy konni
-
Matki gumowe przeciwpoślizgowe
-
Gumowe podłogi do siłowni
-
Podłogi gumowe zewnętrzne
-
Akcesoria gumowe
-
Silikonowa lampa nocna
-
Forma silikonowa
-
klawiatura z gumy silikonowej
-
Części z gumy silikonowej
Osoba kontaktowa :
Yang
Numer telefonu :
15959387903
słowa kluczowe [ anti slip large rubber mats ] mecz 314 produkty.
EPDM SBR Gumowe Matki dla Konia Wzmocnione Wodotwórcze Płyty Membranowe Gumowe
| Materiał: | Kauczuk |
|---|---|
| Wielkość: | 3 mm x 4 stopy x 3 stopy |
| Gęstość: | 3-8mm |
Ekologiczny bezpieczeństwo łączące gumy stabilne matki płytki w kształcie 2,50 X 19,5 X 19,5 cali 4 kolorystyczne 13 rozmiarów opakowania
| Materiał: | Guma + EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 500x500mm |
| Gęstość: | 30 mm |
50 x 50 cm Matki stałe dla koni Kolor zielony Grubość 40 mm
| Materiał: | Guma + EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 50*50 cm |
| Gęstość: | 40mm |
Hammer Top Gumowy Stabilny Podłogowy Mat 500 X 500mm Grubość 30mm 40mm Pony Mat
| Materiał: | Guma + EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 50*50 cm |
| Gęstość: | 40mm |
Matki dla koni i krów Czarne, stałe, wodoodporne, odporne na wilgoć, stałe, dla koni
| Materiał: | Guma + EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 50*50 cm |
| Gęstość: | 40mm |
Chiny Fabryka Sprzedaż bezpośrednia Sbr Płytki gumowe Mulch Matki gumowe zewnętrzne Płytki gumowe podłogi dla koni
| Materiał: | Guma EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 16"x16"x3/4"(406x406x19mm) |
| Gęstość: | 3/4"(19mm) |
Zindywidualizowane gumowe kratki gumowe Epdm dla kanałów wodnych gumowe matki antypoślizgowe 600x300x40mm
| Materiał: | Żeliwo+SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 600*400*40mm/600*300*40mm (z osadzonym żeliwem) |
| Gęstość: | 35mm; 35 mm; 38mm; 38mm; 40mm 40mm |
Odporny na warunki pogodowe i łatwy w czyszczeniu, niepoślizgowy, ochronny, podłogowy, z gumy
| Materiał: | Żeliwo+SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 600*400*40mm/600*300*40mm (z osadzonym żeliwem) |
| Gęstość: | 35mm; 35 mm; 38mm; 38mm; 40mm 40mm |
Łatwe utrzymanie i czyszczenie Koń stabilny Matki Czerwony Kolor Z rozmiarem 500mm X 500mm
| Materiał: | Guma + EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 500x500mm |
| Gęstość: | 30 mm |


