Wszystkie produkty
-
Maty do stajni dla koni
-
wytrzymałe matki ścienne
-
Duże gumowe matki
-
Matki z gumy dla koni
-
Materac dla koni
-
podłogi stajni konnej
-
mata podjazdowa do przyczepy konnej
-
Wędrownicy konni
-
Matki gumowe przeciwpoślizgowe
-
Gumowe podłogi do siłowni
-
Podłogi gumowe zewnętrzne
-
Akcesoria gumowe
-
Silikonowa lampa nocna
-
Forma silikonowa
-
klawiatura z gumy silikonowej
-
Części z gumy silikonowej
Osoba kontaktowa :
Yang
Numer telefonu :
15959387903
słowa kluczowe [ anti slip large rubber mats ] mecz 314 produkty.
Przeciwpoślizgowe gumowe matki wymocowane płytką żelazną do basenu dla koni lub obszarów pielęgnacyjnych
| Materiał: | Żeliwo+SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 600*400*40mm/600*300*40mm (z osadzonym żeliwem) |
| Gęstość: | 35mm; 35 mm; 38mm; 38mm; 40mm 40mm |
600*460*38mm Drenaż Gumowe Pokrycie Matki Koń gumowe matki dla tunelu kanału wyścigowego
| Materiał: | Żeliwo+SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 600*400*40mm/600*300*40mm (z osadzonym żeliwem) |
| Gęstość: | 35mm; 35 mm; 38mm; 38mm; 40mm 40mm |
Poduszkowe gumowe wycieraczki chronią konia przed obrażeniami 800*200*20 mm wbudowane z 5 mm/4 mm stali
| Materiał: | SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 1000*500*25 mm |
| Gęstość: | 25 mm |
hurtowe matki przeciwpoślizgu 4 x 6
| Materiał: | Arkusz gumy EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 4'*6'(1220*1830mm) |
| Gęstość: | 10 mm/12 mm/15 mm/17 mm/20 mm/30 mm |
Kolorowe podłogi stałe dla koni przyjazne dla środowiska Odzyskane kości psie Kości konie Gumowe cegły
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | c / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |
Fabryka niestandardowe 8mm 13mm gumowe rolki matówkowe stabilne gumowe rolki podłogowe dla łóżka konia
| Materiał: | Wysokiej jakości cząsteczki gumy |
|---|---|
| Wielkość: | 1 m * 1 m * 20 mm / 30 mm lub dostosowane |
| Gęstość: | 20mm/30mm |
Czerwony Kolor Nietoksyczny Końska Trasa Kościowa Kość Gumowa Podłoga Bramka Paver
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |
Płytki gumowe dla placówki zabaw 500 mm Płytki gumowe zielone lub czerwone maty gumowe
| Materiał: | SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 500*500MM |
| Gęstość: | 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm, 45 mm, 50 mm |
12in X 1/16in X 10ft Końska poduszka dla konnej ścieżki ścienne gumowe podszewki ścienne dla konnej ciężarówki i pływać
| Materiał: | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Wielkość: | 12 cali x 1/16 cala x 10 stóp |
| Gęstość: | 1/16 cala |
Gładki podkładki do przyczep konnych Gumowe folie rolki 1/16 " (.062") Grubość x 12" szerokość x 47" długość
| Materiał: | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Wielkość: | 12 cali x 1/16 cala x 10 stóp |
| Gęstość: | 1/16 cala |


