Wszystkie produkty
-
Maty do stajni dla koni
-
wytrzymałe matki ścienne
-
Duże gumowe matki
-
Matki z gumy dla koni
-
Materac dla koni
-
podłogi stajni konnej
-
mata podjazdowa do przyczepy konnej
-
Wędrownicy konni
-
Matki gumowe przeciwpoślizgowe
-
Gumowe podłogi do siłowni
-
Podłogi gumowe zewnętrzne
-
Akcesoria gumowe
-
Silikonowa lampa nocna
-
Forma silikonowa
-
klawiatura z gumy silikonowej
-
Części z gumy silikonowej
Osoba kontaktowa :
Yang
Numer telefonu :
15959387903
słowa kluczowe [ anti slip large rubber mats ] mecz 314 produkty.
Przeciwpoślizgowe 600 mm gumowe matki z wysokiej jakości ściekami dla chodnika
| Materiał: | Żeliwo+SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 600*400*40mm/600*300*40mm (z osadzonym żeliwem) |
| Gęstość: | 35mm; 35 mm; 38mm; 38mm; 40mm 40mm |
Przeciwpoślizgowe 600 mm gumowe podkładki do otworów wodnych z wysokiej jakości otworami odwadniającymi
| Materiał: | Żeliwo+SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 600*400*40mm/600*300*40mm (z osadzonym żeliwem) |
| Gęstość: | 35mm; 35 mm; 38mm; 38mm; 40mm 40mm |
Tkanina wspierająca wzmocniona rampa przyczepy końska Matka gumowa Matka przeciwpoślizgowa
| Materiał: | SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 155*175 cm |
| Gęstość: | 14mm |
Płytki przełączane 20X20X1 Ciężkie gumowe płytki zielone niepoślizgowe gumowe podłogi zewnętrzne Matka do parku zabaw
| Materiał: | SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 500*500MM |
| Gęstość: | 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm, 45 mm, 50 mm |
Przeciwpoślizgowa 600 mm gumowa pokrywa odwiertów z wysokiej jakości otworem odwadniającym
| Materiał: | Żeliwo+SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 600*400*40mm/600*300*40mm (z osadzonym żeliwem) |
| Gęstość: | 35mm; 35 mm; 38mm; 38mm; 40mm 40mm |
Korytarz wyścigowy Czarne gumowe podłogi używane do kanałów gumowe matki 6 mm grubości stalowa płytka osadzona
| Materiał: | SBR i płyta aluminiowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1200*1030*30mm 1000*1000*35mm 1000*1000*40mm Lub dostosowane |
| Gęstość: | 30 mm/35 mm/40 mm |
Związane gumowe koń stabilne matki płytki podłogowe 90cm x 90cm x 14mm i paski krawędzi
| Materiał: | Kauczuk |
|---|---|
| Wielkość: | 90*90cm |
| Gęstość: | 14mm |
Czarno-żółte, prostokąte, konskie, gumkowe, stabilne matki.
| Materiał: | Kauczuk |
|---|---|
| Wielkość: | 90*90cm |
| Gęstość: | 14mm |
Gumowa poduszka z funkcją odwadniania, 600*300 mm poduszka konia, poduszka odwadniająca, przyjazna dla stawów, odporna na warunki pogodowe i łatwa do czyszczenia,
| Materiał: | Żeliwo+SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 600*400*40mm/600*300*40mm (z osadzonym żeliwem) |
| Gęstość: | 35mm; 35 mm; 38mm; 38mm; 40mm 40mm |


