Wszystkie produkty
-
Maty do stajni dla koni
-
wytrzymałe matki ścienne
-
Duże gumowe matki
-
Matki z gumy dla koni
-
Materac dla koni
-
podłogi stajni konnej
-
mata podjazdowa do przyczepy konnej
-
Wędrownicy konni
-
Matki gumowe przeciwpoślizgowe
-
Gumowe podłogi do siłowni
-
Podłogi gumowe zewnętrzne
-
Akcesoria gumowe
-
Silikonowa lampa nocna
-
Forma silikonowa
-
klawiatura z gumy silikonowej
-
Części z gumy silikonowej
Osoba kontaktowa :
Yang
Numer telefonu :
15959387903
słowa kluczowe [ 25mm horse stable floors ] mecz 37 produkty.
124 X 75cm Ognioodporny, odporny na ciepło, stoisko dla koni, matki podłogowe, dywan ochronny
| Materiał: | Włókno poliestrowe + podkładka tylna z EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | Około 124 x 75 cm/ 48,81 x 29,53 cala. |
| Grubość 3-5 mm można dostosować: | 12 mm |
124 X 75cm Ognioodporne, odporne na ciepło, gumowe podłogi do stajni dla koni, 100% poliestrowe tkaniny nienasycone, EPDM
| Materiał: | Włókno poliestrowe + podkładka tylna z EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | Około 124 x 75 cm/ 48,81 x 29,53 cala. |
| Grubość 3-5 mm można dostosować: | 12 mm |
Stabilne dla koni Łatwe w montażu Włączające gumowe płytki gumowe psie kości płytki brukowe
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |
Gumowe duże podłogi antypoślizgowe z gumy do kąpieli koni o rozmiarach 1000 x 250 x 25 mm
| Materiał: | SBR i płyta aluminiowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1000*250*25mm lub na zamówienie |
| Kolor: | Czarny lub dowolny kolor |
EPDM/SBR Stabilne tapety ścienne dla koni Stabilne tapety ścienne o wymiarach 1,8m x 1,2m (6ft x 4ft)
| Materiał: | SBR/EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 1,8 m x 1,2 m (6 stóp x 4 stopy) |
| Gęstość: | 10 mm, 25 mm, 35 mm |
Farma Kolorowy Końska chodnik Matka Gumowa I Beam Płytki Pies Kości Matki
| Materiał: | SBR+EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 160*200*20 mm |
| Gęstość: | 2,0 cm/2,5 cm/3,0 cm/4,0 cm/4,5 cm |
Gorąco sprzedawane, w kształcie kości psiej, gumowe, ceglane, gumowe, złączone, końskie, chodzące, wygodne, wygodne
| Materiał: | SBR+EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 160*200*20 mm |
| Gęstość: | 2,0 cm/2,5 cm/3,0 cm/4,0 cm/4,5 cm |
W kształcie psa, gumowe końskie matki spacerowe, średnica 36 stóp x 6 stóp 6 cali
| Materiał: | SBR+EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 160*200*20 mm |
| Gęstość: | 2,0 cm/2,5 cm/3,0 cm/4,0 cm/4,5 cm |
Farma Kolorowa Kauczka I Beam Płytki Psy Kości Matki Końskie Matki Walker
| Materiał: | SBR+EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 160*200*20 mm |
| Gęstość: | 2,0 cm/2,5 cm/3,0 cm/4,0 cm/4,5 cm |
Wchłanianie wstrząsów Czerwony Kolor Gumkowy Koń Walker Matting 160 X 200 X 20 mm
| Materiał: | SBR+EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 160*200*20 mm |
| Gęstość: | 2,0 cm/2,5 cm/3,0 cm/4,0 cm/4,5 cm |


