Wszystkie produkty
-
Maty do stajni dla koni
-
wytrzymałe matki ścienne
-
Duże gumowe matki
-
Matki z gumy dla koni
-
Materac dla koni
-
podłogi stajni konnej
-
mata podjazdowa do przyczepy konnej
-
Wędrownicy konni
-
Matki gumowe przeciwpoślizgowe
-
Gumowe podłogi do siłowni
-
Podłogi gumowe zewnętrzne
-
Akcesoria gumowe
-
Silikonowa lampa nocna
-
Forma silikonowa
-
klawiatura z gumy silikonowej
-
Części z gumy silikonowej
Osoba kontaktowa :
Yang
Numer telefonu :
15959387903
słowa kluczowe [ 25mm horse stable floors ] mecz 37 produkty.
Sprzedaż hurtowa wycieraczek dla koni z najpełniejszymi rozmiarami 12mm 17mm 22mm 25mm Dostępne
| Materiał: | Kauczuk |
|---|---|
| Rozmiar 1: | 183*122*1,7 cm |
| Rozmiar 2: | 102*102*2cm |
1.22m x 0.915m x 25mm odporny na wstrząsy, stabilny materac ścienny, gumowy
| Materiał: | Pianka EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 1,22 m x 0,915 m x 25 mm (4″ x 3″ x 1”) |
| Gęstość: | 25 mm |
4′′ X 3′′ X 1 ′′ Gumowe podkłady ścienne gumowe podkłady ścienne gumowe gumowe podkład ścienne gumowe
| Materiał: | Pianka EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 1,22 m x 0,915 m x 25 mm (4″ x 3″ x 1”) |
| Gęstość: | 25 mm |
1000*500*25mm lub zamówiony gumowy mat antypoślizgowy z wbudowaną 5 mm/4 mm płytą stalową
| Materiał: | SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 1000*500*25 mm |
| Gęstość: | 25 mm |
Poduszkowe gumowe wycieraczki chronią konia przed obrażeniami 800*200*20 mm wbudowane z 5 mm/4 mm stali
| Materiał: | SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 1000*500*25 mm |
| Gęstość: | 25 mm |
Gumowe kocie stoisko Matki końskie Farma Wchłaniająca wstrząsy Podłoga Farma wieprzowa Farma zwierzęca Farma niemych antypoślizgowych odpornych na zużycie
| Materiał: | Kauczuk |
|---|---|
| Rozmiar 1: | 183*122*1,7 cm |
| Rozmiar 2: | 102*102*2cm |
Niepoślizgowy doskonały reduktor dźwięku Gumowe podłogi akcesoria H-formatowe gumowe brukowanie dla stodoły konnej
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |
Odporność na ścieranie Większa żywotność Niepoślizgowe podłogi gumowe
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |
Gumowy brukowiec 3/4 cali grubości dla konia chodnika i konia bezpieczeństwa gumowe chodniki, przełączone gumowe brukowiec
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |


