Wszystkie produkty
-
Maty do stajni dla koni
-
wytrzymałe matki ścienne
-
Duże gumowe matki
-
Matki z gumy dla koni
-
Materac dla koni
-
podłogi stajni konnej
-
mata podjazdowa do przyczepy konnej
-
Wędrownicy konni
-
Matki gumowe przeciwpoślizgowe
-
Gumowe podłogi do siłowni
-
Podłogi gumowe zewnętrzne
-
Akcesoria gumowe
-
Silikonowa lampa nocna
-
Forma silikonowa
-
klawiatura z gumy silikonowej
-
Części z gumy silikonowej
Osoba kontaktowa :
Yang
Numer telefonu :
15959387903
słowa kluczowe [ 25mm horse stable floors ] mecz 37 produkty.
Wysokiej jakości gumowe płytki w kształcie kości psiej, zielone gumowe brukowanie dla stodoły konnej i obszaru spaceru konnego
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |
Duże podkładki antypoślizgowe z gumy do chodników dla osób niewidomych
| Materiał: | SBR i płyta aluminiowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1000*250*25mm |
| Gęstość: | 25 mm |
Żółte duże gumowe poduszki ślepe poduszki przewodnicze poduszki dotykowe wybrukowane na drogach
| Materiał: | SBR i płyta aluminiowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1000*250*25mm |
| Gęstość: | 25 mm |
Wytrzymałe i przepuszczalne, odporne na duże uderzenia, stabilne matki ścienne o grubości 35 mm
| Materiał: | SBR/EPDM |
|---|---|
| Wielkość: | 1,8 m x 1,2 m (6 stóp x 4 stopy) |
| Gęstość: | 10 mm, 25 mm, 35 mm |
17 mm grubości Ekologiczne matki dla koni użytych w obszarze koni
| Materiał: | SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 1830 mm * 1220 mm |
| Gęstość: | 10 mm, 12 mm, 15 mm, 17 mm, 20 mm, 25 mm |
Przeciwpoślizgowe, łatwe do prania, wycieraczki dla koni, o standardowych rozmiarach 1830x1220 mm, grubości 12 mm lub 17 mm
| Materiał: | Kauczuk |
|---|---|
| Rozmiar 1: | 183*122*1,7 cm |
| Rozmiar 2: | 102*102*2cm |
8 cali x 6-3/8 cali x 1-3/4 cali Bezpoślizgowa powierzchnia Pies kości Paver gumowe płytki
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |


