Wszystkie produkty
-
Maty do stajni dla koni
-
wytrzymałe matki ścienne
-
Duże gumowe matki
-
Matki z gumy dla koni
-
Materac dla koni
-
podłogi stajni konnej
-
mata podjazdowa do przyczepy konnej
-
Wędrownicy konni
-
Matki gumowe przeciwpoślizgowe
-
Gumowe podłogi do siłowni
-
Podłogi gumowe zewnętrzne
-
Akcesoria gumowe
-
Silikonowa lampa nocna
-
Forma silikonowa
-
klawiatura z gumy silikonowej
-
Części z gumy silikonowej
Osoba kontaktowa :
Yang
Numer telefonu :
15959387903
słowa kluczowe [ 25mm horse stable floors ] mecz 37 produkty.
Płytki podłogowe EPDM i SBR Granules Rubber dla podłóg stałych dla koni Generalne rozmiary 160mmX200mm
| Materiał: | Recykling granulatu gumowego SBR do opon |
|---|---|
| Wielkość: | Zwykle 160 x 200 mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |
Przeciwpoślizgowe podłogi stałe dla koni, podjazd dla psów, kości, podłogi z gumy z recyklingu
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |
Kolorowe podłogi stałe dla koni przyjazne dla środowiska Odzyskane kości psie Kości konie Gumowe cegły
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | c / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |
E-kupowanie końskie podłogi stałe z płytkami gumowymi w kształcie kości psa
| Materiał: | Recykling granulatu gumowego SBR do opon |
|---|---|
| Wielkość: | Zwykle 160 x 200 mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |
Tunel wyścigowy czarny gumowy podłogowy z wbudowaną stalową płytą Q235 do dostępu do basenu dla koni
| Materiał: | SBR i płyta aluminiowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1000*1000*25mm 1000*1000*40mm Lub dostosowane |
| Gęstość: | 25mm/40mm |
Wzajemnie połączone kości psie, gumowe, konne, brukowe z izolacją dźwiękową i tłumieniem
| Materiał: | Recykling granulatu gumowego SBR do opon |
|---|---|
| Wielkość: | Zwykle 160 x 200 mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |
Stabilny materac Dyżurny materac do podłogi powierzchnia pochłaniająca materac lekki materac podłogowy do prania utrzymuje stabilne podłogi w czystości
| Materiał: | Kauczuk |
|---|---|
| Rozmiar 1: | 183*122*1,7 cm |
| Rozmiar 2: | 102*102*2cm |
Przeciwpoślizgowe kości psie Paver gumowy dla koni Stabilne płytki podłogowe
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |
1.22 X 1.83m Czarny koń Gumowe stoisko Maty rolnicze Maty krowie Tanie antypoślizgowe Komfortowe
| Materiał: | Kauczuk |
|---|---|
| Rozmiar 1: | 183*122*1,7 cm |
| Rozmiar 2: | 102*102*2cm |
Czerwony Kolor Nietoksyczny Końska Trasa Kościowa Kość Gumowa Podłoga Bramka Paver
| Materiał: | Granulat gumowy EPDM/SBR |
|---|---|
| Wielkość: | 200*160*25/43mm |
| Gęstość: | 25 mm / 30 mm / 35 mm / 40 mm / 45 mm |


